Çakallarla Dans 5 | Türk Komedi Filmi | 1080p Full HD | Sansürsüz Film İzle

9 Views
f-tube
0
Published on 14 Sep 2020 / In Film & Animation

Çakallarla Dans 5 | Türk Komedi Filmi | 1080p Full HD | Sansürsüz Film İzle

Şartlı tahliye ile salınan çakallar grubunun yasağı delip atıldıkları maceraları konu ediyor. Hakim karşısına geçen çakallar grubu birbirlerine 100 metre uzak kalma şartıyla tahliye olur. Fakat bu durum ekip için hiç de kolay değildir. Bu sırada Kayınço Gökhan ın hayatı aldığı haberle bambaşka bir hal alır. Gökhan yıllar önce yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden çocuğu olduğunu öğrenir. Üstelik kızı Leyla zengin bir çocuk olan Sinan ile birliktedir.

Kanala Abone OL: http://bit.ly/EMRAH

Instagram
https://www.instagram.com/inflenstity/

Gökhan henüz bir kızı olduğuna alışamamışken bir de Sinan ı öğrenince deliye döner. Böyle bir çocuğun kızı ile olmasını gururuna yediremeyen Gökhan Sinan la Leyla yı ayırmaya karar verir. Bunu tek başına yapamayacağını anlayan Gökhan çakallar grubundan yardım ister. Yasağı delip bir araya gelen ekip Kayınço nun kızını kurtarmak için eğlenceli bir maceraya atılır.

Filmin yönetmen koltuğunda bir kez daha Murat Şeker oturuyor. Başrollerini Şevket Çoruh İlker Ayrık Murat Akkoyunlu Timur Acar ve Didem Balçın ın paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Hande Katipoğlu Hakan Bilgin Ceyhun Yılmaz Şebnem Dönmez gibi isimler yer alıyor.

...


#çakallarladans5 #komedifilmi #şevketçoruh #ilkerayrık #timuracar #muratakkoyunlu #didembalçın #enesbatur #komedi #film #komeditürk #sinemago #türkkomedifilmi #aksiyon #aksiyonfilmi #komedifilmleri #aksiyonfilmleri #korkufilmleri #korku #fullfilmizle #sansürsüz

Show more
0 Comments sort Sort By